Kniv förgyllt silver
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KNIV, förgyllt silver och olikfärgad emalj, dekor med stenar bl a turkoser, ametister och pärlor, 1900-talets första hälft, längd 21,5 cm
Några stenar med skador, visst emaljslitage, en dekorblomma med emaljskada
269186
2014-10-08