Kniv förgyllt silver

Kniv förgyllt silver
Kniv förgyllt silver
Kniv förgyllt silver
Kniv förgyllt silver

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KNIV, förgyllt silver och olikfärgad emalj, dekor med stenar bl a turkoser, ametister och pärlor, 1900-talets första hälft, längd 21,5 cm

Några stenar med skador, visst emaljslitage, en dekorblomma med emaljskada

269186

2014-10-08