Skål Edward Hald Stjärnhimmelsmönstret

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅL, glas, Edward Hald, "Stjärnhimmelsmönstret", Orrefors, graverad dekor av stjärnor, stjärnfall och månar, märkt signerad Of.H.64.30 XX, höjd ca 11, diameter 21 cm

Minimala nagg

269200

2014-10-08