Ljusstakar empirestil

Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, Frankrike, 1900-tal, empirestil, delvis mörkpatinerad mässing, rik dekor, tredelad fot med lejontassar, höjd 32 cm

Bruksslitage

269202

2014-10-08