Gerhard Henning grafik
Closed
2014-10-11
269219
| Sold for | 4 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
HENNING, Gerhard (1880-1967): (9) Figurscener, monogramsignerade, grafik, varierande mått, i passepartout.
PROVENIENS: Samling Allan Broomé.