Gerhard Henning grafik

 Gerhard Henning grafik
 Gerhard Henning grafik
 Gerhard Henning grafik
 Gerhard Henning grafik
 Gerhard Henning grafik
 Gerhard Henning grafik
 Gerhard Henning grafik
 Gerhard Henning grafik

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HENNING, Gerhard (1880-1967): (9) Figurscener, monogramsignerade, grafik, varierande mått, i passepartout.
PROVENIENS: Samling Allan Broomé.

269219

2014-10-11