Gerhard Henning grafik
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
HENNING, Gerhard (1880-1967): (9) Figurscener, monogramsignerade, grafik, varierande mått, i passepartout.
PROVENIENS: Samling Allan Broomé.
Kuntoraportti
269219
Päivämäärä:
2014-10-11