Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FRIDELL, Axel (1894-1935): "Warehouses, Thames" (sunrise Battersea, sunset Buttersea, London), signerad Axel Fridell, torrnål, ca 8x21 cm, oramad,
PROVENIENS: Samling Allan Broomé.
269227
2014-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här