Roland Svensson färglitografi signerad

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): Skärgårdsmotiv vintertid, signerad Roland S., 17/30, färglitografi, 17x31,5 cm,
PROVENIENS: Samling Allan Broomé.

269228

2014-10-11