Axel Fridell torrnål

Axel Fridell torrnål
Axel Fridell torrnål
Axel Fridell torrnål
Axel Fridell torrnål

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRIDELL, Axel (1894-1935): "Hammersmith", London 1927, signerad Axel Fridell, torrnål, ca 21x17 cm, oramad,
PROVENIENS: Samling Allan Broomé.

Gulnader

269231

2014-10-11