Axel Fridell

Axel Fridell
Axel Fridell
Axel Fridell
Axel Fridell

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRIDELL, Axel (1894-1935): "Etsarateljé", Stockholm 1932, stämpelsignerad, etsning, ca 29,5x20 cm,
PROVENIENS: Samling Allan Broomé.

Bristningar, gulnader

269233

2014-10-11