Etsningar bl.a. av Åsberg
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVENSK GRAFIK (5). Etsningar av Stig Åsberg, Bertil Bull-Hedlund, Hans Norsbo och Torsten Holmberg, signerade, varierande mått, i passepartout,
PROVENIENS: Samling Allan Broomé.
Något gulnade blad
269234
2014-10-11