Etsningar bl.a. av Åsberg

Etsningar bl.a. av Åsberg
Etsningar bl.a. av Åsberg
Etsningar bl.a. av Åsberg
Etsningar bl.a. av Åsberg
Etsningar bl.a. av Åsberg
Etsningar bl.a. av Åsberg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVENSK GRAFIK (5). Etsningar av Stig Åsberg, Bertil Bull-Hedlund, Hans Norsbo och Torsten Holmberg, signerade, varierande mått, i passepartout,
PROVENIENS: Samling Allan Broomé.

Något gulnade blad

269234

2014-10-11