Klubbat för:
6 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
FRIDELL, Axel (1894-1935): "Hyde Park", London 1926, signerad A. Fridell, numrerad 8/15, plåtsignatur A. Fridell, torrnål, ca 23x33 cm,
PROVENIENS: Samling Allan Broomé.
Zustandsbeschreibung
269237
2014-10-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner