Teakstolar

Teakstolar
Teakstolar
Teakstolar
Teakstolar
Teakstolar
Teakstolar
Teakstolar
Teakstolar
Teakstolar
Teakstolar
Teakstolar
Teakstolar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 6 st, 1900-talets andra hälft, teakfanér, stålunderrede, stapelbara

Underrede med korrosion, slitage, en stol med skada

269253

2014-10-07