Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FISCHER, Carl Holger (1885-1955): Blomsterstilleben, signerad Carl H Fischer, olja på duk, 30x40 cm
269254
2014-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här