Carl Holger Fischer oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FISCHER, Carl Holger (1885-1955): Blomsterstilleben, signerad Carl H Fischer, olja på duk, 30x40 cm

269254

2014-10-07