Spegel nyrokoko

Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, nyrokoko, 1800-talets senare del, delvis förgylld, rik delvis genombruten dekor, krön i form av fåglar med druvor, 110x63 cm

Lagningar, sprickor, färgbortfall

269262

2014-10-08