Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOL, "71", design Arne Hovmand-Olsen, Mogens Kold, Danmark, 1960-tal, teak, formpressad sits
Bruksslitage, fläckar, märken, stötskador. Ett ben lagat.
269266
2014-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här