Karl Gustav Holmberg oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HOLMBERG, Karl Gustav (1916-1994): "Aftonstämning med segelbåt", signerad och daterad K G Holmberg 69, olja på pannå, 27x62 cm

Smärre ytskada

269268

2014-10-15