Hylla i mässing
2014-10-08
269286
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HYLLA, 1900-tal, stommar i mässing, höjd 169, djup 37 cm, 5+3 hyllplan klädda i grön filt medföljer
Solblekta hyllplan, slitage