1 Par kandelabrar i sten och bronserad metall

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1900-tal, för tre ljus vardera, stomme i marmor, mässingdetaljer, bronserad metall med genombruten dekor, höjd ca 40 cm

Bruksslitage

269319

2014-10-08