Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LAMPBORD, omkring sekelskiftet 1900, fanerat i mahogny, låda i sarg, svarvade ben, höjd 74, 40x40 cm

Ytskador

269326

2014-10-09