Spegel barockstil

Spegel barockstil
Spegel barockstil

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, barockstil, 1800-talets andra hälft, förgylld, delvis genombrutet krön, 66x34 cm

Spegelglas med smärre bristningar, lagningar

269331

2014-10-09