Bordslampa i empirestil

Bordslampa i empirestil
Bordslampa i empirestil
Bordslampa i empirestil
Bordslampa i empirestil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, empirestil, 1900-tal, patinerad mässing, i form av kolonn med korintiskt kapitäl, höjd 78 cm

Skärm med skador

269335

2014-10-09