Lampa Skarabé

Lampa Skarabé
Lampa Skarabé
Lampa Skarabé
Lampa Skarabé
Lampa Skarabé
Lampa Skarabé

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, Ateljé Lyktan, "Skarabé", svartlackerad metall, höjd 59 cm

Bruksslitage, repor

269366

2014-10-09