Leksaksbil Opel kapitän

Leksaksbil Opel kapitän
Leksaksbil Opel kapitän
Leksaksbil Opel kapitän
Leksaksbil Opel kapitän
Leksaksbil Opel kapitän
Leksaksbil Opel kapitän

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEKSAKSBIL, Gama, Opel Kapitän 400, 1950-tal, friktionsdiven, längd 25,5 cm

Smärre skador

269380

2014-10-09