Sidovagnsmotorcykel Tipp & Co

Sidovagnsmotorcykel Tipp & Co
Sidovagnsmotorcykel Tipp & Co
Sidovagnsmotorcykel Tipp & Co
Sidovagnsmotorcykel Tipp & Co
Sidovagnsmotorcykel Tipp & Co
Sidovagnsmotorcykel Tipp & Co
Sidovagnsmotorcykel Tipp & Co
Sidovagnsmotorcykel Tipp & Co

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SIDOVAGNSMOTORCYKEL, Tipp & Co "Silver Racer", 1950-tal, med förare och passagerare, litograferad plåt, urverksdriven, i originalkartong, längd 19 cm

Märkt undertill med ristat personnummer, smärre slitage

269383

2014-10-09