Musse Pigg på enhjuling

Musse Pigg på enhjuling
Musse Pigg på enhjuling
Musse Pigg på enhjuling
Musse Pigg på enhjuling
Musse Pigg på enhjuling
Musse Pigg på enhjuling

Klubbat för:

950 SEK

1 000 SEK

MUSSE PIGG på enhjuling, 1960-tal, litograferad plåt med byxor i tyg, urverksdriven, höjd 13 cm

Öron ej original, skador

269384

2014-10-09