Vas Anna-Lisa Thomson

Vas Anna-Lisa Thomson
Vas Anna-Lisa Thomson
Vas Anna-Lisa Thomson
Vas Anna-Lisa Thomson
Vas Anna-Lisa Thomson
Vas Anna-Lisa Thomson

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, Anna-Lisa Thomson, Upsala-Ekeby, glaserat lergods med reliefdekor, motiv av fiskar och sjöstjärnor, höjd ca 27 cm

Krackelyr, smärre kantnagg

269406

2014-10-09