Samling Ginger dockor möblemang och accessoarer
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
DOCKOR, Ginger / Gina dockor, totalt 13 st, GARDEROBER, 3 st, med diverse kläder och accessoarer, häfte, fabriksförpackningar, MÖBLER, diverse samt glasat skåp medföljer, 1950-/70-tal, skåpets höjd ca 101, 61x31 cm
Diverse skador
269408
2014-10-09