Samling Ginger dockor möblemang och accessoarer

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DOCKOR, Ginger / Gina dockor, totalt 13 st, GARDEROBER, 3 st, med diverse kläder och accessoarer, häfte, fabriksförpackningar, MÖBLER, diverse samt glasat skåp medföljer, 1950-/70-tal, skåpets höjd ca 101, 61x31 cm

Diverse skador

269408

2014-10-09