Erik B Gustavsson oljemålning

Erik B Gustavsson oljemålning
Erik B Gustavsson oljemålning
Erik B Gustavsson oljemålning
Erik B Gustavsson oljemålning
Erik B Gustavsson oljemålning
Erik B Gustavsson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAVSSON, Erik Birger (1913-2005): "Vår", signerad och daterad Erik B Gustavsson 75, olja på duk, 46x36 cm

269409

2014-10-14