Nalle Werner självporträtt

Nalle Werner självporträtt
Nalle Werner självporträtt
Nalle Werner självporträtt
Nalle Werner självporträtt
Nalle Werner självporträtt
Nalle Werner självporträtt

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WERNER, Nalle (1913-1991): Självporträtt, signerad B. Werner och daterad -50, olja på duk, 98x68 cm

269426

2014-10-15