Tekno lastbil

Tekno lastbil
Tekno lastbil
Tekno lastbil
Tekno lastbil
Tekno lastbil
Tekno lastbil
Tekno lastbil
Tekno lastbil

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LASTBIL, 1930-40-tal, Tekno, rödlackerad plåt, hjul helt i plåt, försedd med gengasaggregat, längd ca 17,5 cm

smärre slitage

269437

2014-10-09