Agatha Zethraeus olja på duk

Agatha Zethraeus olja på duk
Agatha Zethraeus olja på duk
Agatha Zethraeus olja på duk
Agatha Zethraeus olja på duk

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ZETHRAEUS, Agatha (1872-1966): Höstlandskap, signerad på baksidan, olja på duk, 32,5x43,5 cm

Smärre färgbortfall

269439

2014-10-21