Vaser Kina 1800-tal

Vaser Kina 1800-tal
Vaser Kina 1800-tal
Vaser Kina 1800-tal
Vaser Kina 1800-tal
Vaser Kina 1800-tal
Vaser Kina 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VASER, 1 par, 1800-tal, Kina, dekor med figur och drake, höjd ca 24 cm vardera

Borrade hål i botten, lagningar

269455

2014-10-09