Kaffeservis i silver GAB
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, stämplade GAB, Stockholm 1937 resp 1939, bestående av: kaffekanna, gräddkanna samt sockerskål, knoppar med delvis dekor av bakelit, handtag i svärtat trä, kaffekannans höjd 15 cm, totalvikt ca 471 g
Smärre bucklor
269470
2014-10-09