Kaffeservis i silver GAB

Kaffeservis i silver GAB
Kaffeservis i silver GAB
Kaffeservis i silver GAB
Kaffeservis i silver GAB
Kaffeservis i silver GAB
Kaffeservis i silver GAB
Kaffeservis i silver GAB
Kaffeservis i silver GAB

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, stämplade GAB, Stockholm 1937 resp 1939, bestående av: kaffekanna, gräddkanna samt sockerskål, knoppar med delvis dekor av bakelit, handtag i svärtat trä, kaffekannans höjd 15 cm, totalvikt ca 471 g

Smärre bucklor

269470

2014-10-09