Gideon Börje oljemålning

Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BÖRJE, Gideon (1891-1965): "Årstabron 1958", signerad G Börje, olja på duk, 61x74 cm

269485

2014-10-15