Stolar England
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 6 st, England, 1800-talets slut, KARMSTOLAR, 1 par, s.k. Göteborgsstolar, omkring 1900, fanerade i mahogny resp valnöt, stoppade sitsar klädda i randig textil, sitthöjd ca 50 resp 44 cm
Sprickor, lagningar
269488
2014-10-09