Stolar England

Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England
Stolar England

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 6 st, England, 1800-talets slut, KARMSTOLAR, 1 par, s.k. Göteborgsstolar, omkring 1900, fanerade i mahogny resp valnöt, stoppade sitsar klädda i randig textil, sitthöjd ca 50 resp 44 cm

Sprickor, lagningar

269488

2014-10-09