Kinesiskt paraplyställ

Kinesiskt paraplyställ
Kinesiskt paraplyställ
Kinesiskt paraplyställ
Kinesiskt paraplyställ
Kinesiskt paraplyställ
Kinesiskt paraplyställ
Kinesiskt paraplyställ
Kinesiskt paraplyställ
Kinesiskt paraplyställ
Kinesiskt paraplyställ

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PARAPLYSTÄLL, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i underglasyrblått med motiv av figurscen i trädgård, höjd ca 60 cm

Smärre tillverkningsdefekter, slitage

269493

2014-10-09