Gerhard Henning grafik

Gerhard Henning grafik
Gerhard Henning grafik
Gerhard Henning grafik
Gerhard Henning grafik
Gerhard Henning grafik
Gerhard Henning grafik
Gerhard Henning grafik
Gerhard Henning grafik
Gerhard Henning grafik
Gerhard Henning grafik

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HENNING, Gerhard (1880-1967): (9) Figurkompositioner, delvis monogramsignerade, etsningar, i passepartout, varierande mått,
PROVENIENS: Samling Allan Broomé.

269498

2014-10-11