Engelskt bokskåp
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKRIVSKÅP, England, 1800-talets senare del, 2-delat, fanerat i mahogny, intarsia med motiv av snäcka, överdel med spröjsade skåpsdörrar, underdel med snedklaff, bakomliggande inredning, höjd ca 200, 90x41 cm
Ytskador, bruksslitage
269499
2014-10-09