Kinesiskt skåp

Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp
Kinesiskt skåp

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MEDICINSKÅP, Kina, 1900-tal, mörkbetsat trä, beslag i mässing, skåpsdörrar med bakomliggande irnedning i form av 49 lådor, höjd 81, 72x26 cm

Lås saknas, bruksslitage

269506

2014-10-09