Sekretär i gustaviansk stil
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SEKRETÄR med stenskiva, 1800-talets senare del, gustaviansk stil, fanerad i mahogny med intarsia, förgyllda nyckelbrickor, bakomliggande inredning i form av lådor, benen med dekorlister i ben, höjd ca 132, 105x45 cm
Smärre lagningar, sprickor
269519
2014-10-09