Klubbat för:
2 600 SEK
2 500 SEK
KARAFF med propp, silver och glas, blommor och rocailler, fattning i sterlingsilver, Stockholm 1931, importstämplar, höjd 22 cm
Proppen med nagg
269535
2014-10-11