Karaff i silver och glas

Karaff i silver och glas
Karaff i silver och glas
Karaff i silver och glas
Karaff i silver och glas
Karaff i silver och glas
Karaff i silver och glas
Karaff i silver och glas
Karaff i silver och glas

Klubbat för:

2 600 SEK

2 500 SEK

KARAFF med propp, silver och glas, blommor och rocailler, fattning i sterlingsilver, Stockholm 1931, importstämplar, höjd 22 cm

Proppen med nagg

269535

2014-10-11