Tenn av Ollers mestadels 1930-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASER, 2 st, SKÅL, FAT, LOCKASK, med sked, tenn, Ollers, Stockholm 1906-1950, olikformad dekor, gatets längd 33, höjd ca 6-16 cm

Brukkslitage

269553

2014-10-10