Ulf Trotzig oljemålning

Ulf Trotzig oljemålning
Ulf Trotzig oljemålning
Ulf Trotzig oljemålning
Ulf Trotzig oljemålning
Ulf Trotzig oljemålning
Ulf Trotzig oljemålning

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

13 000 SEK

TROTZIG, Ulf (1925-2013): Komposition, signerad Trotzig, olja på duk, 75x61,5 cm

269572

2014-10-19