Ikon Ryssland silver

Ikon Ryssland silver
Ikon Ryssland silver
Ikon Ryssland silver
Ikon Ryssland silver
Ikon Ryssland silver
Ikon Ryssland silver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IKON, Ryssland, 1800-tal, silverrisa stämplad A.C (A.S), kontrollör Alexander Timofeevich Sheviakov, S:t Petersburg 1890, 8,5x7 cm

269592

2014-10-31