Herrfickur i 18 k guld
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 500 SEK
FICKUR, 18 k guld, 1900-talets början, emaljtavla med arabiska siffror, innerboett i metall, breguetspiral, boett nr: 171940, diameter 53 mm, vikt ca 98 g
Obetydliga bucklor, ytliga repor, innerboett med gåvogravyr
269615
2014-10-10