Herrfickur i 18 k guld

Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

FICKUR, 18 k guld, 1900-talets början, emaljtavla med arabiska siffror, innerboett i metall, breguetspiral, boett nr: 171940, diameter 53 mm, vikt ca 98 g

Obetydliga bucklor, ytliga repor, innerboett med gåvogravyr

269615

2014-10-10