Herrarmbandsur Citizen
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HERRARMBANDSUR, Citizen, 1970-tal, "Bullhead", automatiskt urverk, dag och datum, kronograf, stålboett, originallänk, ref: 8110, boett nr: 4-901053Y, 3112533, 67-9011, diameter 38 mm
Repigt glas, boett med slitage
269616
2014-10-10